Hospodár Martin v začiatkoch natáčania reality šou veľmi potešil farmárov, keď na statok priviezol viacerých štvornohých miláčikov. Okrem niekoľkých mačiek a čivavy ostali súťažiaci nadšení aj z veselého šteniatka Guľka, ktoré sa im mohlo stať v boji o 75-tisíc eur silnou oporou.

Po tom, ako Martin Bagar priniesol na Farmu niekoľko nových chlpáčov, farmári ostali nadšení. Okamžite si ich podelili, pričom psík Guľko zostal ako markizácky strážca na dvore. Súťažiaci sa mu však mali venovať rovnako ako ostatným zvieratám, to sa však nestalo. Ignorovanie a údajný fyzický útok Rada na milého psa bol pre hospodára poslednou kvapkou.

,,Výchovu Guľa ste vôbec nezvládli. Videl som situácie, na ktoré sa mi veľmi ťažko pozerá. A ste prvá Farma, ktorej beriem psa,“ nahnevanie povedal súťažiacim. Jedného z členov statku tak zobral do náručia, naložil do traktora a odišiel.

Strata Guľka najviac zasiahla Nikolu Prstekovú, ktorá nevedela zadržať plač. Potom, čo odišla Deya, sa ho totiž len ona jediná snažila aspoň trošku vychovávať a venovať sa mu. Mnohí diváci sa zaujímali, kde napokon veselý psík skončil. Martin v šou „Život po Farme“ prekvapil aj samotnú Nikču, ktorej zabezpečil stretnutie s milovaným kamarátom, čo ju dojalo k slzám.

Guľko našiel svoj domov na Záhorí u rodiny, z ktorej pochádza, a zároveň žije v rodinnom dome. Je zrejmé, že je spokojný a je o neho dobre postarané. Farmárka ho dokonca môže chodiť navštevovať, keďže býva neďaleko ľudí, ktorí si farmárskeho psa nechali aj po vypnutí kamier.

Guľko na Farme

Stretnutie Guľka s Nikčou po Farme

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/farma.markiza