Pred pár dňami sa Adela Vinczeová rozhodla, že už prestížnu anketu OTO moderovať nebude. Ako sama uviedla, išlo o pocitové rozhodnutie, keďže sa domnievala, že táto udalosť by potrebovala osvieženie. To podnietilo k mnohým otázkam zo strany fanúšikov. Kto nahradí Adelu? Čo sa stane so Sajfom? Objaví sa úplne nová dvojica?

Po piatich rokoch moderovania OTA sa jedna z najúspešnejších moderátoriek rozhodla, že si spoločenskú udalosť vychutná z publika po boku svojho manžela a mnohých ďalších známych osobností. Pravidelne sa totiž z pozície moderátorky musela prepnúť na víťaza rôznych kategórií, čo už chvíľami považovala za mätúce.

Kto sa teda stane jej náhradníkom? Portál Fakt24.sk uvádza, že televízia Markíza vážne uvažuje nad dvojicou, ktorú by tvorili dvaja muži. Sajfa tak zostáva v pozícií moderátora a k nemu by sa mal údajne pridať Marcel Forgáč. Obaja sa dobre poznajú, sú kolegami a v minulosti spolu moderovali aj Miss Universe. Rozhodnutie ešte nie je konečné, no je viac ako pravdepodobné, že tvorcovia programu vsadia na túto dvojicu.

Zdroj: fakt24.sk  |  Foto: Instagram