Z Farmy rovno na Ples v opere! Vieme, ktorá dáma sa tento rok prvýkrát v živote dostane na významnú benefičnú akciu, kde sa schádza najväčšia slovenská smotánka. Fanúšikom už dokonca ukázala aj šaty, v ktorých chce zažiariť!

Najprv si strihla moderovanie na Farme, teraz zahviezdi rovno na Plese v opere. Eva Kramerová alias Evelyn sa tento rok prvýkrát vyberie medzi najväčšiu slovenskú smotánku, kde sa to len tak hemží hercami, spevákmi či podnikateľmi. Známa blondínka, ktorá momentálne nemá núdzu o pracovné ponuky, si zatancuje na honosnom parkete v historickej budove SND. Len nedávno sa pritom prevalila smutná informácia, ktorú mala tajiť počas celej Farmy.

Ples v opere poctí svojou návštevou 300 párov významných osobností aj z oblasti vedy, medicíny, športu či politiky. Ako každý rok, aj tentokrát bude mať akcia charitatívny rozmer a výťažok počítaný v tisíckach eur poputuje na inkluzívne vzdelávanie detí so zdravotným postihnutím.

Evelyn sa už svojho prvého plesu nevie dočkať, o čom svedčia aj zábery zo sociálnej siete. Blondínka na nich fanúšikom dokonca predviedla aj poriadne výrazné šaty, v ktorých chce už o pár hodín zažiariť. Ružová róba s glitrami bude v dave určite neprehliadnuteľná a komička bude zaručene vyzerať skvele.

Evelyn zavíta na Ples v opere v ružovej róbe
Na významnú akciu pôjde komička po prvýkrát

Zdroj | Foto: Instagram