Na Farme je dennodenne rušno a inak tomu nebolo ani v stredu. Všetci majú stále plnú hlavu blížiaceho duelu, keď nie je jasné, či pôjde bojovať Vlaďa alebo Dávid. Celý tento frmol prerušil príchod pani poštárky.

Farmári sú vždy vo vytržení, keď vidia blížiacu sa poštárku. Všetci s napätím čakajú, kto dostane list. Niektorí čakali, že list dostanú tí, ktorí ešte žiaden nedostali. Niektorí zostali milo prekvapení, iní naopak zúrili.

Jedným z dúfajúcich, čo list ešte nedostal, bol Dávid. Vravel, že sa teší s každým, no aj tak bol smutný. Lucia zasa priznala, že spočiatku listy nechcela, potom bola smutná, keď nedostala a teraz už bola nahnevaná. “Sklamaný som,” povedal Milan. “Možno naschvál nechcú písať, dúfam, že sa za mňa nehanbia,” podotkol Miro.

Nuž šťastlivcami boli tentokrát opäť Vlaďka, Lula a konečne aj Niko. Vlaďka dostala list od frajera, ktorému sa pri dohode s obchodníkom nedovolala. Ten jej vyznal lásku a podporu. Niko dostal emotívny list od mamy. Lula zostala zaskočená, že jej píše milovaná rodinka a poslali jej aj foto mamy, sestry s bábätkom, jej mužom a Luliným frajerom.

“Dávid, máš čo robiť, to je fešák!” podpichovali Dávida Lucia s Alenou. Samotný Dávid neskôr priznal, že keď ho zbadal, myslel si, že vyzerá úplne ako on. Nakoniec priznal, že sa len dosť naňho podobá.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram, Markíza