Každá z nás to asi pozná. Stretnete úžasného chlapa a všetko skvele klape. Zrazu sa však dozviete, že on to asi tak perfektne nevidí, keďže si popri vás našiel bokovku. Prečo to muži robia? 

[sociallocker]

Protiklady sa priťahujú 

Toto tvrdenie je síce fajn, ale časom vám práve tieto rozdiely začnú parádne liezť na nervy. Všetky odlišnosti sa stanú zámienkou na hádku. Po určitom období si uvedomíte, že sa viac hádate ako rozprávate.

Vodca

Žiadnemu mužovi sa nepáči, keď jeho žena zarába viac a drží opraty domácnosti pevne v rukách. Muži potrebujú byť tými vodcami, bez ktorých sa my slabučké ženy nezaobídeme.

Zabehnutá rutina 

Množstvo vzťahov sa za krátku dobu premení z prvotnej zamilovanosti na zvyk či rutinu. Preto sa mnohí muži utiekajú k rôznym flirtom a neverám. Vyvolávajú v nich pocit stálej zamilovanosti a niečoho nového. Preto nezabúdajte milé dámy na to, že síce už s vami nejaký ten rok muž chodí, ale aj on chce mať pocit, že to nie je len o zvyku. Darujte mu pekný darček, občas sa len tak vyfintite, alebo si kúpte príťažlivú bielizeň.

Obdiv

Každý muž túži po tom, aby ho žena obdivovala. Chyba je v tom, že partnerka či manželka berie svojho muža ako samozrejmosť, no milenka sa na neho pozerá s obdivom. To sa im veľmi páči a lichotí im to. Ich sebavedomie vzlietne až k oblakom a oni sa ihneď zamilujú do svojich obdivovateliek.

Zdroj: diva.sk | Foto: depositphotos.com[/sociallocker]