Viktor Vincze sa na Valentína 2017 postaral o celoslovenský rozruch, keď si pred zrakmi zvedavých divákov pokľakol pred šokovanú moderátorku Adelu a požiadal ju o ruku. Dva roky od udalosti v Teleráne ale priznal, že to zrejme oľutoval.

Na zásnuby Viktora Vinczeho si zrejme pamätá celé Slovensko. Mladý moderátor na Valentína 2017 pokľakol pred šokovanými tvárami markizákov a najmä Adely rod. Banášovej. Najpopulárnejšia domáca moderátorka začala lapať po dychu vo chvíli, keď Viktor ukázal blondínke prsteň s otázkou, či si ho vezme.

Ako to dopadlo už dnes vieme všetci. Na verejné zásnuby v markizáckom Teleráne ale mali mnohí diváci záporný názor a celá scenéria im prišla príliš okázalá. Niektorí sa dokonca domnievajú, že Viktor sa ženil len preto, aby zakryl opačnú orientáciu. Zdá sa však, že svoj počin po rokoch oľutoval aj samotný rodák zo Šale. „Ja si skôr hovorím občas, či som to naozaj musel robiť v tej telke. Že v priamom prenose to bolo, navyše ešte na Valentína, čiže to je totálny gýč, hrozný gýč,“ sypal si na hlavu popol v Show Jana Krause.

Zároveň vysvetlil, prečo sa pre takýto odvážny krok rozhodol a ako mu skrsol v hlave netradičný nápad. „Ja som sa rozhodol asi dva týždne predtým, keď mi volala dramaturgička toho programu ranného, či by sme na Valentína neprišli porozprávať o nás, ako sa máme a tak. A ja že fúha, to by.. to by mohlo fungovať,“ dodáva Viktor, ktorý by dnes zrejme svoju polovičku požiadal o ruku vo väčšom súkromí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Show Jana Krause │ Foto: YouTube/Show Jana Krause, Televízia Markíza