Adela Vinczeová je vo všeobecnosti považovaná za silnú a inteligentnú osobnosť, no aj ona má chvíle, keď nejde všetko podľa plánu a podľahne emóciám. Zrejme v tom momente dobehne jej manžel Viktor s telefónom v ruke s cieľom zdokumentovať jej ,,,opúšťanie“ sa.

Jedna z najúspešnejších moderátoriek na Slovensku pred pár hodinami zverejnila záber, kde má roztečený make-up, pričom je zjavné, že podľahla slzám. ,,Môj muž ma zvykne fotiť, keď plačem. Nie, keď sa to deje z hlbokého smútku, ale keď prepína môjmu egu, aby som mala spomienku na vlastnú nepríčetnosť,“ napísala Adela, pričom má ísť o určitú formu ozdravného fotenia.

Neskôr si totiž Vinczeová uvedomí absurdnosť jej plaču. ,,Na tejto fotke napríklad plačem preto, lebo mi nešiel golf!!! Na moju obhajobu- kto občas hráva, možno pochopí. Ale ruku na srdce- koľkokrát plačeme nie zo srdca, ale pre blbosti,“ priznala dôvod zármutku na fotografií.

Obľúbená blondínka sa následne zamyslela nad situáciami, ktoré môžu naznačiť zvýšenú ženskú citlivosť. ,,Ženy rady hovoria, že sú citlivé. Nuž, má to svoje jemné odtiene. Muži nikdy nebudú citlivo reagovať na náš plač, ak vychádza z ega, zo sebaľútosti, alebo ak ho v hádke používame ako manipulačnú zbraň. Nebojte sa, naopak, keď prežívam skutočný smútok alebo dojatie, hoc aj z reklamy s jahniatkom, dočkám sa objatia bez dokumentačného fotenia,” upozornila fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/trochu_inak_s_adelou  |  Foto: IG/trochu_inak_s_adelou, markiza.sk