Viktor Vincze (28) je šťastne ženatý po boku najpopulárnejšej slovenskej moderátorky Adely Vinczeovej (38), no aj on je len chlap. Dôkazom je jeho najnovšie hosťovanie v relácii Chart Show, kde sa mu pri zvodných tanečníčkach ani nepodarilo zatvoriť ústa…

Viktor Vincze je už takmer rok ženatý a s Adelou sa vraj ešte nikdy nepohádali. Lásku jej prejavuje vždy, keď je to možné, no aj on je len chlap. Dôkazom toho je aj jeho najnovšie hosťovanie v hudobnej relácii Chart Show, kde zavítal spolu s Mary Bartalos a Jurajom Kemkom.

Keď totiž vyšli na pódium krásne tanečnice zo skupiny Ladylicious, ktoré doprevádzali rapera Kaliho, Viktor ostal ako obarený, a dokonca si zabudol zatvoriť ústa. Očarený kráskami sa napokon spamätal až po ich definitívnom odchode. V Chart Show to však nebolo po prvýkrát, čo si moderátor nedal pozor a vedľa Verešovej výstrihu rovnako neodolal.

Nakoniec všetko zaklincoval aj rečami o nádhernej speváčke Ariane Grande v rámci tematiky súčasných hitov. Adela sa manžela opýtala na jeho názor, no túto odpoveď zrejme nečakala: “No, ale ja som kedysi o nej sníval a úplne seriózne. Keď bola mladšia sa mi páčila viac ako teraz,” zaperlil, na čo Adela s úsmevom dodala len “stará korčula” a Viktor pritakal so slovami: “Nechutné, presne!” No nie sú Adela a Viktor celkom ako manželia po dvadsiatich rokoch?

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube, TV Markíza