Posledné dni šokovala fanúšikov nečakaná správa o manželoch Vinczeovcoch, ktorí sa rozhodli pre adopciu dieťatka. Hoci to všetci považujú za hotovú vec, Viktor povedal, aká je skutočná pravda.

Manželia Vinczeovci sú pre mnohých vzorom profesijným aj ľudským, a kým viacerým je sympatický humor Adely, ďalším imponuje ekoaktivita Viktora. Televízna dvojica sa pritom mala prednedávnom rozhodnúť pre radikálny životný krok a požiadať o adopciu bábätka.

Fanúšikovia sú z novinky nadšení a vec považujú za hotovú, no samotné moderátorské duo vidí tento náročný proces celkom inak. Niečo už naznačila aj Adela, keď vyriekla k háklivej téme opatrné slová, a najnovšie sa rozhodol povedať pravdu o adopcií aj moderátor Televíznych novín.

Po nejasných článkoch v bulvári ste ma zaplavili otázkami, či sme sa naozaj rozhodli adoptovať si dieťa. Ešte nie. Náhradné rodičovstvo je komplikovaným a zdĺhavým procesom, počas ktorého si štát aj budúci rodičia preveria, či sú na túto životnú úlohu pripravení. A my to zatiaľ nevieme. Sme len na začiatku poznávania cesty, ktorá nám môže navždy zmeniť životy. Ale rovnako sa môže kedykoľvek aj predčasne skončiť, pretože tu nie je priestor na akékoľvek hrdinstvá. Ideme do toho so všetkou pokorou, rešpektom, ale aj nádejou. Lebo ako hovorí Pišta Vandal, prestali sme čakať na zázrak. Pre niekoho môžeme byť tým zázrakom my,” uvádza na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Danielinuholpohladu

Zdroj │ Foto: Instagram/Viktor Vincze