Moderátorka Adela Vinczeová (40) má za sebou zopár dlhoročných vzťahov, pričom skutočné šťastie našla po boku Viktora Vinczeho (30). Tvár Televíznych novín si bola svojou láskou istá už po niekoľkých mesiacoch randenia, a tak partnerku požiadal o ruku priamo pred zrakmi divákov v rannej šou Teleráno.

Vinczeovci si padli do oka na svadbe kolegov Mateja „Sajfu“ Cifru a Veroniky Ostrihoňovej. Aj keď mal v minulosti Viktor zopár ironických narážok na výzor svojej manželky, v konečnom dôsledku ju miluje presne takú, aká je. Počas uplynulého víkendu dal moderátor markizáckeho spravodajstva fanúšikom priestor na otázky, ktoré ich zaujímajú a medzi inými sa ho opýtali aj na to, čo je podľa neho ženskosť.

„Toto, aj s tým výrazom tváre,“ priblížil Viktor, pričom k popisu pridal fotografiu Adely v modrých bikinách. Ako však dodal, on sám nepreferuje delenie na „mužskosť“ a „ženskosť“: „Keď je niekto so sebou vyrovnaný a je v pohode, tak je funkčný. Bez ohľadu na to, či je mužom alebo ženou,“ prezradil svoj názor.

Adelu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze