Viktor Vincze zverejnil nový záber s Adelou, kde si na prvý pohľad užívajú prírodu okolo seba. K fotke ale pripojil aj poriadne smutné slová, ktoré, veru, s romantikou nemajú nič spoločné.

Viktor zverejnil ďalšiu spoločnú fotku s moderátorkou Adelou, ktorá čoskoro nahradí známu tvár v obľúbenej televíznej šou. Hoci sa ale na prvý pohľad zdá, že moderátor Televíznych novín oddychuje, v jeho hlave víria oveľa pochmúrnejšie myšlienky.

Ako napísal k spoločnej fotke na Instagrame, táto idylka sa môže o pár rokov zmeniť na peklo: „Ak neprestaneme, takáto idylka uprostred prírody o sto rokov prestane byť možná. Pod zadkami budeme mať piesok, okolo začnú rásť palmy a onedlho zrejme nebudeme mať čo jesť. Svet bude pripomínať pekelnú verziu spred 50 miliónov rokov. Oblaky nie sú len nositeľmi dažďa, ale aj životnou nádejou ľudstva. Ak bude tempo rastu emisií CO2 pokračovať doterajším tempom, už o storočie dosiahne hodnoty, keď sa stratokumulusy, teda rozsiahle sústavy oblakov v nízkej výške, začnú rozpadať. Stratíme tak prirodzený slnečný štít a podľa štúdie sa planéta oteplí o katastrofických 8 stupňov! “ pohoršuje sa tvár Markízy.

Na záver Viktor dodáva aj vlastnú prognózu smutného vývoja: „Planéta si, samozrejme, poradí aj v takomto scenári, len jeho súčasťou už nebudú ľudia. A možno je to tak dobre,“ podotkne. Že je na Viktorových slovách niečo pravdy, dokazuje pritom aj fakt, že od 29. júla žije celý svet na ekologický dlh.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/viktorvincze