Šoubiz Viktor Vincze bez servítky: „Mŕtvym blízkym je to naozaj dosť jedno!“

Viktor Vincze bez servítky: „Mŕtvym blízkym je to naozaj dosť jedno!“

Slováci sa kvôli bezpečnostným opatreniam nemohli počas uplynulého víkendu dostaviť na hroby svojich blízkych, a preto si mnohí uctili pamiatku na tých, ktorí nás už opustili, práve doma pri horiacej sviečke. Už dnes však môže každý negatívne testovaný občan smelo vykročiť vpred a ozdobiť posledné miesta odpočinku zosnulých tak, ako po minulé roky.

Viktor Vincze, moderátor Televíznych novín na Markíze, prekvapil svojich fanúšikov šokujúcim, ba priam morbídnym príspevkom. Ekologický aktivista si tentokrát „rypol“ do zvykov pozostalých, ktorí si svojich najbližších uctievajú zapálením sviečky na cintorínoch. „Sú Dušičky a zajtra sa s negatívnym testom už môže ísť aj na hroby. Tento pozemský vývoj si všimlo niekoľko zosnulých a týmto lúčom ma dnes kontaktovali vo veci šírenia dôležitej správy, ktorú vám ponúkam v mojej najnovšej sérii stories,“ začal svoju osvetu Viktor.

„Naše cintoríny totiž vyprodukujú 10-tisíce ton odpadu ročne. Presnejšie nie oni, my ich vyprodukujeme! A prečo? Aby sme sa ukázali rodine? Susedom? Akoby viac sviečok znamenalo byť viac veriaci. Akoby sa hrob iba s jedným vencom z nejakého dôvodu “nepatril”. Prepáčte, ale našim mŕtvym blízkym je to naozaj dosť jedno,“ prejavil nespokojnosť moderátor spravodajstva.

Nad ekologickým chodom myšlienok by však okrem jeho svojského spôsobu vyjadrenia nebolo nič morbídne, ak by celú bolestivú tému trúchliacich pozostalých nepodčiarkol úvahou o rozklade tiel: „A pomaly začnem pripravovať aj storky o pochovávaní. Lebo silonky, polyester a lakované foršne červíkom príliš nechutia,“ vysvetlil v závere príspevku. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ viktorvincze | Foto: IG/ viktorvincze, pixabay.com

Exit mobile version