Nová tvár Prvých televíznych novín na Markíze Viktor Vincze je v poslednej dobe mimoriadne obľúbený. Môže za to ďakovať predovšetkým šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej poriadne zahviezdil. Diváci ho obsypávajú chválami a získal si určite aj nejednu fanynku.

[sociallocker]Spolu s Danicou Kleinovou sa Viktor už nejaký ten týždeň prihovára divákom v Prvých televíznych novinách. Rozhodne to nie je také jednoduché ako bol dovtedy zvyknutý z postu redaktora. Živé vysielanie má totiž tú nevýhodu, že sa prípadne nepodarené brepty nedajú vymazať.

Svoje by o tom vedel hovoriť Patrik Švajda, ktorého slovíčka neposlúchajú pomerne často. Poriadne nepríjemnú situáciu už zažil aj mladý moderátor, ktorý pri vážnej a serióznej téme o požiaroch v Amerike takmer rozosmial seba, ale aj divákov pred televíznymi obrazovkami. “V Kalifornii si už niekoľko dní hasiči nevedia da-da-dať rady s rozsiahlymi požiarmi,” s problémami dostal zo seba Viktor, ktorý sa takmer rozosmial.

Televízia je s Viktor však veľmi spokojná, o čom svedčí aj informácia na stránke Markízy, že s dvojicou počítajú aj od jesene.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]