Viktor Vincze sa v poslednom období objavuje na televíznych obrazovkách takmer deň čo deň, pričom okrem moderovania spravodajstva aktuálne sprevádza divákov aj vedomostnou súťažou Na love. Po tanečnej šou Let’s Dance tak eso Markízy nepoľavuje a vrhá sa do ďalšieho úspešného projektu.

Rodinná TV Markíza dáva v poslednom období výrazný priestor manželom Vinceovcom, ktorí sa objavujú vo viacerých úspešných projektoch. Aj keď mnohí v minulosti obviňovali moderátora, že sa rozišiel s expriateľkou zámerne, aby sa “vyšplhal” po chrbte svojej dnes už manželky Adely, ten uviedol v rozhovore pre denník Sme veci na pravú mieru.

„Možno si to myslia preto, že ani nie za desať rokov v televízii som už urobil päť veľkých vecí, na ktoré možno niektorí kolegovia čakajú celý život, tak si o mne ľudia myslia, že sa všade tlačím. A keď to spojíme ešte aj s Adelkou, tak, samozrejme, nie je nič jednoduchšie, ako povedať, že ona mi niečo vybavuje, že som s ňou len preto, aby som sa zviditeľnil, a podobne. Samozrejme, nič z toho nie je pravda, do všetkých projektov som bol oslovovaný. Až keď ma ľudia spoznajú bližšie, povedia mi, jáj, však ty si úplne v pohode. Alebo: Ty si normálny,” povedal Viktor v rozhovore pre sme.sk. Okrem iného taktiež dodal, že s expriateľkou Evou sa nerozišiel on, ale ona s ním.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: SME | Foto: IG/viktorvincze