Moderátor televízneho spravodajstva Markízy sa v poslednom období venuje predovšetkým zlepšovaniu životného prostredia, no popri práci nezabúda ani na svoju manželku Adelu. Dvojica len pred okamihom oslávila svoje štvrté výročie vzťahu, pričom Viktor venoval svojej partnerke jedinečné vyznanie.

Adela a Viktor Vinczeovci to spolu tiahnu nielen v súkromí, no často sa bok po boku objavujú aj na divadelných doskách či pred televíznymi kamerami. Aj keď sa dvojica vzájomne registrovala už dlhšie obdobie, povestná iskra medzi nimi preletela až pred štyrmi rokmi, keď sa stretli na svadbe redaktorky Veroniky Ostrihoňovej a spíkra Sajfu.

Dlhoroční kolegovia a priatelia mladomanželov si užívali luxusnú hostinu nečakane spoločne, až z toho vznikla veľká láska. „Začalo sa to presne pred štyrmi rokmi. Na svadbe milénia Cifrovcov bola voľná stolička vedľa tejto dámy a dodnes som si z nej neodsadol. Milujem ťa, pani Vinczeová. Aj v dobrom, aj v dobrom,“ odkázal Viktor drahej polovičke. So svojou vyvolenou sa napokon zasnúbil len pár mesiacov na to, ako sa dali dokopy, po čom nasledovala blesková júnová svadba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze, tvmarkizaofficial, ds.foto