Len pred niekoľkými hodinami sa prevalilo, že Adela a Viktor Vinczeovci sa po mesiacoch čakania v adopčnom procese konečne dočkali! Už približne mesiac si majú doma užívať spoločnosť malého človiečika. Moderátor aktuálne prehovoril o bábätku i prioritách pri starostlivosti.

Vinczeovci prežívajú v posledných týždňoch absolútne nové a radostné obdobie života. Pred pár hodinami sa podarilo odhaliť, že už približne mesiac sa doma tešia z bábätka, ktoré získali vďaka niekoľko mesiacov trvajúcemu adopčnému procesu. Ten však ešte nie je ukončený a dvojica sa stále nachádza v skúšobnej dobe.

V prípade, že všetko pôjde hladko, si však už onedlho bude môcť Adela s Viktorom povedať, že dieťatko je skutočne ich. Moderátor Televíznych novín pre Markízu prezradil, že nateraz musia zo zákona zachovať mlčanlivosť o podrobnostiach. Zo svojho pokladu sú však nadšení: „Keďže bábätko prespí celú noc, tak sa máme super (smiech). Tešíme sa z tejto životnej zmeny,“ neskrýva radosť.

Viktor, ktorý sa zanietene venuje ekologickým témam, tiež odhalil, že na detskú výbavičku s Adelou rozhodne neminuli ťažké tisíce. „Okamžite sme rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave,“ uviedol. Moderátorská dvojica sa tiež vyhýba niektorým zvykom iných rodičov: „A úspešne nás obchádza aj rodičovský plurál, takže každý papá aj kaká sám,“ usmieva sa Viktor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: IG/viktorvincze, trochu_inak_s_adelou