Moderátor Televíznych novín Viktor Vincze na mnohých ľudí pôsobí ako arogantný mladík, ktorý je zahľadený predovšetkým do seba. Manžel úspešnej Adely sa však čoraz viac zaujíma, čo sa deje vo svete a potvrdzuje to aj príspevkami na sociálnej sieti. Najnovšie však zverejnil video, z ktorého doslova mrazí.

Veľké množstvo ľudí zatvára oči pred týraním a zabíjaním zvierat, ktoré sú kvôli agresívnej móde zaživa sťahované z kože. V očiach však majú okamžite iskričky, keď v obchode zahliadnu pravé norkové kožuchy či kabelky z krokodíla. Aj napriek utrpeniu zvierat sú tieto kúsky stále považované za luxus, ktorý má naznačiť bohatstvo a finančnú nezávislosť.

K danej téme sa okrem iných tentokrát vyjadril aj Viktor Vincze, ktorý iba smutne sleduje krvavú realitu. „Bejzbalovými palicami utlčú tulenie mláďatá k smrti, aby si ich niekto mohol potom obliecť. Ľudstvo je to najhoršie, čo sa na tejto planéte mohlo vyskytnúť,” nahnevane napísal na sociálnej sieti, pričom zverejnil video, kde tzv. ,,lapači“ chytajú nevinné zvieratá držiac v ruke spomínanú pálku.

Šokujúce video môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/viktorvincze  |  Foto: Instagram/viktorvincze, Facebook  |  Video: Instagram/viktorvincze