Adela sa po svadbe s moderátorom Televíznych novín Viktorom Vinczem začala venovať úplne novým aktivitám. Manželia sa spoločne stali vedúcimi v detskom tábore Divadelný Babylon, pričom sa tejto činnosti plánujú venovať každý rok. Nasledovalo ich spoločné divadelné predstavenie Odchody vlakov, pričom však obaja majú svoje limity, ktoré si museli priznať.

Vinczeovci sú už od svojho zoznámenia samé prekvapenie a po rýchlych zásnubách a svadbe sa podujali aj na niekoľko spoločných projektov. Adela však nedávno prezradila, že existuje vec, do ktorej by Viktor určite nešiel. Paradoxne, ide práve o moderovanie.

Tvár Televíznych novín totiž odmieta moderovať spoločne so svojou manželkou. Priznal sa, že by bol z takejto situácie veľmi nervózny. Niet sa čo diviť, keďže sympatická blondínka sa stala v priebehu rokov overenou značkou, ktorá je zárukou úspechu. Adela sa však domnieva, že ide o fakt, že má omnoho viac skúseností v tomto odvetví, pričom je známa tým, že dokáže reagovať aj v napätých chvíľach.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Odchody vlakov – Adela a Viktor, Facebook/Trochu inak