Presne 10. júna 2017 si povedali v romantickom kaštieli v Tomášove svoje manželské “áno”. Moderátori Viktor Vincze a jeho manželka Adela aj dnes, po dvoch rokoch, sršia zamilovanosťou a jeden druhého si doslova užívajú.

Adela sa po svadbe s moderátorom Televíznych novín Viktorom Vinczem začala venovať úplne novým aktivitám. Manželia sa spoločne stali vedúcimi v detskom tábore Divadelný Babylon, pričom sa tejto činnosti plánujú venovať každý rok. Nakoniec nasledovalo ich spoločné divadelné predstavenie Odchody vlakov.  V priebehu posledných dvoch rokov tak spoločne vyskúšali nové veci a stali sa vzájomnou oporou.

Na pamätný deň v podobe dvojročného výročia si spomenul predovšetkým Viktor, ktorý zverejnil úprimný status. ,,Presne dva roky som dnes manželom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační,” napísal markizácky moderátor pričom zverejnil fotografiu zo svadby.

Zdroj: Instagram/viktorvincze  |  Foto: Instagram/viktorvincze, markiza.sk, Facebook/ChartShow