Fanúšikovia po celom Slovensku odratávali dni, kedy budú môcť vidieť hviezdu svetového formátu na vlastné oči. Americká raperka Nicki Minaj sa však nakoniec rozhodla koncert v centre Bratislavy zrušiť. Na jej rozhodnutie reagovali aj známe slovenské celebrity, vrátane moderátora Televíznych novín, Viktora Vinczeho.

Slováci čakali dlhé hodiny na vystúpenie medzinárodne uznávanej hudobnej divy, ktorá spočiatku oznámila meškanie a napokon sa pred polnocou predsa len objavila na pódiu. Nicki Minaj však počas ovácií oznámila, že koncert sa neuskutoční. Na brutálne fiasko okrem iných zareagoval aj Majk Spirit, ktorý mal byť jej predskokanom.

Medzi ďalšími osobnosťami zo slovenského šoubiznisu, ktoré sa vyjadrili na adresu americkej umelkyne, bol aj Viktor Vincze. V minulosti bol totiž súčasťou prvej série šou Tvoja tvár znie povedome, pričom v jednej z epizód si vylosoval práve kontroverznú raperku s piesňou ,,Starship“.

Viktor sa tak vyjadril k škandálu, ktorý na Slovensku spôsobila práve Nicki Minaj. ,,Mal som včera po TN (Televíznych novinách) voľno. Mohli mi zavolať, keď jej sa už nechcelo,“ napísal moderátor, pričom zverejnil fotografiu z čias, kedy ho maskéri zmenili na extravagantnú krásku. A že to mohla byť perfektná náhrada!

Zdroj: Instagram/viktorvincze  |  Foto: Instagram/viktorvincze