Známy markizácky moderátor Viktor Vincze tvoril štyri roky pár so sympatickou Evou Cisíkovou a celé ich okolie očakávalo v blízkej dobe svadbu. Miesto toho však prišiel nečakaný rozchod.

[sociallocker]Môže za to Viktorova narastajúca sláva? Jeho kariéra sa vynikajúco rozbieha a z redaktora televíznych novín je teraz ich moderátor. Okrem toho ho televízia Markíza obsadila do šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej si ho celé Slovensko zamilovalo.

Podľa informácií, ktoré priniesol cas.sk sa mala dvojica rozísť prednedávnom, čo obaja potvrdili. „Žiaľ, je to pravda. Evka je úžasná žena a vždy jej budem vďačný za všetko, čo sme spolu zažili,“ okomentoval otázku rozchodu Vincze. Podobnú odpoveď mala pripravenú aj jeho bývalá priateľka: „Naše cesty sa rozišli v dobrom. Ale naďalej sme v kontakte, sme priatelia.“

vv

Dvojica by už spolu nemala ani bývať a Cisíková sa vraj z bytu, v ktorom prežili kus spoločného života odsťahovala. Vincze sa na otázku, či za to môže jeho narastajúca sláva vyjadriť nechcel, no je to dosť pravdepodobné, keďže sa netají tým, že je kariérista.

[poll id=”13″]

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]