Manželia Adela (37) a Viktor (27) Vinczeovci sa stali hosťami v talkshow Také zo života. V priebehu posledných mesiacov si diváci mohli všimnúť, že obaja odpovedajú na otázky bez problémov, a dokonca niekedy prezradia omnoho viac zo svojho súkromného života, ako pôvodne chceli. Tentokrát sa však moderátor Televíznych novín poriadne rozbehol a na mušku si zobral svoju milovanú polovičku.

Zábavná relácia pod taktovkou Mária Šmýkala sa niesla v duchu trapasov, ktoré sa podarili Adele počas jej kariéry. Sama priznala, že si takéto chvíle užíva, keďže s nimi nikto nemôže rátať a do situácie jednoducho zasiahne život. Jedným z najväčších prúserov Vinczeovej je určite moderovanie v tanečnej relácií Let´s Dance, keď pri vyraďovaní vyhodila nesprávny pár.

Tejto historky sa okamžite chytil aj Viktor. ,,To sme vtedy sledovali celá naša rodina ten trapas. A Pyco sa vtedy tváril strašne šokovaný a nie ako táto šialená pani, že hahahaa je tu život!” s rehotom ukázal na svoju manželku. Následne posmešne kritizoval, že Adela nepoužíva sociálne siete a najlepšie by bolo ak by jej všetci posielali listy.

Doberanie sa z Vinczeho strany však pokračovalo, keď sa vyjadril k účesu sympatickej blondínky. Pred divákmi totiž priznal, že keď má jeho partnerka zopnuté vlasy, tak sa jej to vôbec nehodí. ,,Ja neviem, či ste videli jednu z častí Chart Show, kde vyzerala ako taká mladá kobyla!“ vykríkol do publika. Náklad, ktorý si musela moderátorka vypočuť na svoju osobu, ju však nenechal chladnou. ,,Prišiel si ma sem zosmiešňovať, mám taký pocit od začiatku,“ komentovala vyjadrenia svojho manžela.

Celý rozhovor si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: YouTube  |  Foto: YouTube, Facebook/Trochu inak, markiza.sk