Jeden z najúspešnejších televíznych moderátorov Viktor Vincze je nielen milujúcim manželom, ale predovšetkým synom mimoriadne sympatickej maminy. A práve jej fotografiou sa pochválil na Deň matiek i na sociálnej sieti, kde jej venoval jedinečné vyznanie.

Viktor Vincze, neodmysliteľná súčasť markizáckeho televízneho spravodajstva, je po celý život v obklopení jedinečných žien. Okrem skutočnosti, že po jeho boku stojí manželka Adela Vinczeová, hodnoty mu už od útleho veku vštepovala práve mama. A možno aj vďaka nej dnes 29-ročný moderátor bojuje za životné prostredie či zdravie mužov i žien.

Tentokrát však Viktor odvrátil pozornosť od globálnych problémov a preklopil ju práve na najdôležitejšiu ženu jeho života. Ku Dňu matiek jej venoval jedinečné slová, pričom ocenil aj jej mladistvý vzhľad. “Toto dievčatko je moja mamina, ktorá sa od svojich 20tich rokov nevenovala diskotékam, ale mne a neskôr aj môjmu bratovi, uviedol moderátor, ktorý jej taktiež s humorom a iróniou sebe vlastnou prejavil rešpekt a uznanie.

“A to, že mi strelila facku, keď som len tak pre zábavu vyhadzoval vajíčka z balkóna, jej absolútne odsúhlasujem. Veď napokon zo mňa “vytĺkla” tohto urasteného, dobre tvarovaného mládenca, na ktorého môže byť hrdá každá mamina. Zas ale nútila ma dojedať všetko, čo bolo na tanieri, s tým jediným som sa dodnes nevysporiadal,” dodal úsmevne Viktor k fotografii, ktorá vznikla v čase, kedy hviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome ako Nicki Minaj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze