Poznáte to, keď niečo poviete bez rozmyslu a až potom vás trkne, že čo ste to vlastne povedali? Tak toto sa pravdepodobne stalo aj Viktorovi Vinczemu, ktorý si nevedomky zgustol na Eve Mázikovej (67).

Živelná speváčka sa objavila v relácií Chart Show, kde komentovala rebríček národných hitov. Viktor sa síce nenachádzal v štúdiu, no aj napriek tomu sa mu podarilo poriadne rozčertiť slovenskú speváčku. V dokrútkach mali slovenské celebrity tipovať, kto sa umiestni na prvom mieste v rebríčku. Každý dostal rovnakú nápovedu, ktorá znela nasledovne: ,,Víťazná pieseň zaznela prvý raz v roku 1956. Hráva sa na významných spoločenských udalostiach.”

A tu to začína byť zaujímavé, pretože moderátor televíznych novín okamžite vykríkol: ,,Máziková!“ Bolo jasné, že Eve jeho tip vôbec nelichotil a okamžite povedala, že je nahnevaná a Viktorovi odkázala, že mala v roku 1956 iba sedem rokov! Adela sa spýtala, či mu túto informáciu odkazuje. ,,Áno, áno! Tvojmu priateľovi, povedz mu to!” prskala Máziková.

Banášová sa snažila ukľudniť situáciu a obhájila si svojho snúbenca, keď povedala, že má veľmi zlý odhad na vek žien. Mázikovej reakcia na seba nemusela dlho čakať. ,,Ahaa, tak má rád asi staršie? Okej, tak zavolááááj!” odkázala mu na záver stále rozčertená speváčka.

Celú reláciu vrátane reakcie Evy Mázikovej si môžete pozrieť TU!

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: facebook.com, instragram.com