Viktor vyzradil po roku s Adelou INTÍMNOSŤ: Toto zažila až pri mne!

Dátum:

Viktor Vincze (27) je už vyše roka manželom najúspešnejšej moderátorky Adely Vinczeovej (37) a teraz sa rozhodol zo svojho vzťahu prezradiť ďalšiu intímnosť, o ktorej nikto netušil. Moderátor tvrdí, že toto zažila Adel až pri ňom, na čo zareagoval dokonca aj jej bývalý Modrák.

Viktor sa stal podľa vlastných slov najšťastnejším chlapom, keď si približne pred rokom zobral za ženu najúspešnejšiu slovenskú moderátorku Adelu Vinczeovú. Ich lásku zatiaľ nezmaril ani výrazný vekový rozdiel či neprajné komentáre okolia. Moderátor, ktorý nedávno odhalil spoločnú dohodu s Adelou na tému dieťa, sa po ročnom zväzku odhodlal vyzradiť intímnosť, ktorá má byť zároveň zárukou na šťastné manželstvo.

Niektorí nám to vyčítajú, ale Adela je moja manželka, s ktorou chcem byť stále,“ odtajňuje moderátor pre Nový Čas jeden z receptov, ako si udržať šťastie. Nemenej dôležitým je ale podľa tváre Markízy aj časté prejavovanie si náklonnosti: „Adela sa pousmieva, že sa veľa dotýkame. Že ona nebola doteraz zvyknutá až na taký počet fyzických prejavov, objatí, pús, hladkania a toto ja zase robím veľmi rád,“ priznáva. Práve táto intímnosť, ktorá poteší každú ženu, tak zrejme Adele po celý čas chýbala a v predošlých vzťahoch sa jej práve tejto pozornosti nedostávalo v miere, v akej by si želala.

Až pri Viktorovi si zrejme môže dosýta užívať nežnosti, hoci na túto tému zareagoval aj jej bývalý partner, tanečník Peter Modrovský, s ktorým tvorila pred Viktorom pár celé roky: „Ja som bol na verejnosti ostýchavejší a tieto veci, na ktoré sa ma pýtate, sa diali, ale v súkromí. Neviem však posúdiť, či viac alebo menej oproti tomu, ako to má Adel s Viktorom,“ neváha s odpoveďou Modrák, ktorý bol v porovnaní s moderátorom určite „skúpejší“ na verejné scénky a vyznania. Kde je však pravda, vie len samotná Adela, hoci zo slov Viktora je zrejmé, že to pravé orechové prežíva až teraz.

Adela až pri Viktorovi zažíva nával nežností
Peťo Modrovský si nechával intímnosti len na doma

Zdroj: cas.sk | Foto: TV Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...