Televízia JOJ začala opäť vysielať obľúbenú reláciu V siedmom nebi, ktorá bude plná smutných príbehov. Nie je žiadnym tajomstvom, že v našej krajine žijú tisícky rodín, ktoré bojujú s existenčnými či zdravotnými problémami. Tentokrát prišiel pomôcť aj Peter Pellegrini.

Mnohí diváci zostali prekvapení, keď sa súčasťou príbehu o 39-ročnom Máriovi stal aj opozičný poslanec Peter Pellegrini. Onkologický pacient potreboval bezbariérovú kúpeľňu, v dôsledku čoho si bývalý smerák vyhrnul rukávy, vyzliekol oblek a pustil sa do rozsiahlej rekonštrukcie kúpeľne. Slováci sa však domnievajú, že išlo o perfektnú príležitosť na predvolebnú kampaň.

Kritiku zo strany fanúšikov zaznamenal aj samotný moderátor jojkárskej relácie. Podľa slov Rozborila ho začali kontaktovať diváci, ktorí chceli, aby politikov konfrontoval s realitou spojenou s tragédiami, zdravotne postihnutými ľuďmi či rodinami na hranici chudoby. Práve tieto správy podnietili tvorcov, aby kontaktovali politkov, či by nepomohli mentálne, fyzicky a finačne konkrétnym rodinám.

Viacerí z oslovených štátnych funkcionárov ponuku prijali. ,,Bol by som nevďačný, ak by som ja niekoho štedrosť a nasadenie v mojej relácii kritizoval. A či si z toho vezmú aj niečo do ich politickej práce? Neviem, ale istú nádej mám. Napokon to spoločne uvidíme,“ povedal Rozboril pre plusku.sk. Jeho slová doplnil režisér a produdent relácie, ktorý je presvedčený, že politici musia vidieť dôsledky svojich rozhodnutí. ,,Iné je hovoriť, že: ,,Prepáčte, nezmestíte sa do tabuľky,“ iné je vidieť tú pani osobne a čeliť tomu, že to pre ňu znamená fatálny problém. A to sa túto sezónu bude diať,“ uviedol Peter Núňez.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, TV JOJ | Foto: FB/Peter Pellegrini, TV JOJ