Nebezpečný koronavírus na našom území spôsobuje čoraz väčšiu paniku, a zároveň ukazuje, akí vedia byť ľudia nezodpovední a neohľaduplní nielen voči sebe, ale aj širokému okoliu. Stali sa tak tŕňom v oku, okrem iných, aj u obľúbeného moderátora Vila Rozborila.

V kritickom období je nevyhnutné dbať na prevenciu v podobe nosenia ochranného rúška, rukavíc a obmedzeniu stretávania sa. Veľké množstvo Slovákov však upozornenia hygienikov berú na ľahkú váhu, v dôsledku čoho ohrozujú nielen seba, ale aj svoje okolie vrátane rodiny či priateľov.

Na nezodpovedné správanie ľudí zareagoval aj moderátor Vilo Rozboril, ktorý sa inšpiroval názvom z internetu. Veľmi sa mu totiž páči pomenovanie ,,COVIDIOT“. ,,Osoba, ktorá nedodržiava protokol o sociálnej vzdialenosti pri styku s inými ľuďmi. Osoba, ktorá vo veľkom nakupuje hygienické a dezinfekčné prostriedky nadmieru vlastnej potreby na úkor ostatných. No proste idiot, ktorý nerešpektuje bezpečnostné nariadenia v súvislosti s COVID-19. Až mám chuť dodať-Idiot koronovaný,“ napísala na sociálnej sieti hviezda relácie V siedmom nebi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Vilo Rozboril  |  Foto: Facebook/Vilo Rozboril, Instagram/tvjoj