V roku 2005 zaujali celé Slovensko kontroverzní Mojsejovci, ktorí sa stali na istý čas ikonami televíznych obrazoviek. Nenapodobiteľná dvojica z Pereša dostávala pred kamerami mimoriadny priestor, pričom okrem iného mali aj vlastnú reality šou!

Spevák Braňo Mojsej a podnikateľka Nora Kabrheľová tvorili v minulosti neprehliadnuteľný pár, avšak po nezhodách sa v roku 2012 definitívne rozviedli. Dvojica sa prvýkrát objavila pred televíznymi kamerami v markizáckej šou VILOmeniny, po ktorých dostali priestor na vlastnú reality šou Mojsejovci. Na motívy Big Brother či Vyvolení zavreli do domu páru dvanásť finalistov, ktorí súťažili o výhru vo výške dvoch miliónov slovenských korún.

Šou, ktorú napokon vyhral Košičan Pavol Petrik alias Model, moderoval obľúbený Vilo Rozboril. Ten si 24-hodinové snímanie kamerami dokonca užil na vlastnej koži, pričom výnimkou nebola ani kúpeľňa, kde kamera zachytila moderátora absolútne bez oblečenia! Celá súťaž je opäť dostupná divákom na Voyo pri príležitosti 25. výročia vzniku Markízy, nakoľko televízia plánuje zaradiť do vysielania najsledovanejšie relácie.

Vila v sprche môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: FB/Vilo Rozboril