Mimoriadne obľúbený moderátor Vilo Rozboril (49) sa už nejakú dobu pohráva s myšlienkou na vstup do vysokej politiky. Politický analytik ho ale varuje pred možnými hrozbami.

[sociallocker]Vilo Rozboril sa u divákov už navždy bude spájať s úspešnou reláciou V siedmom nebi, ktorá si získala celé Slovensko vďaka príbehom, do ktorých sa Vilo pokúša vnášať riešenia. Navyše, slnko zasvietilo aj nad jeho osobným životom, stal sa dedkom a jeho srdce si získala známa lekárka Sandra Novotná (47). Zdá sa však, že jeho sny sa začínajú uberať aj iným a úplne novým smerom.

vilo rozboril sandra novotna
Svoje šťastie našiel po boku lekárky Sandry Novotnej.

Už nejakú dobu sa pohráva s myšlienkou na vstup do vysokej politiky a netají sa tým, že politika ho veľmi zaujíma už dávno. Dokonca prezradil, že pred každými voľbami ho lanária viaceré strany na vysoké predsednícke miesta. Zatiaľ síce odolával, no nie je vylúčená ani možnosť, že by si Vilo plánoval založiť vlastnú stranu. Čo by to ale znamenalo pre jeho kariéru, prezrádza pre pluska.sk politický analytik Ján Baránek: “Každý má právo ísť do politiky. Druhá vec je, že úspešný moderátor neznamená úspešný politik. V politike sú nároky od ľudí úplne iné. Bude musieť čeliť niečomu, na čo doteraz nebol zvyknutý, verejnej kritike, prepieraniu. Aj napríklad Dano Krajcer išiel do politiky a teraz skončil v zabudnutí,” varuje analytik pred možným scenárom.

vilo rozboril
Ktovie, ako sa Vilo presadí v politike?

Zároveň dodáva, že Vilovi by v politickej kampani veľmi prospel typ relácie, ktorú moderoval a získal by si nemalé množstvo priaznivcov. Pôsobí dôveryhodne a získal si už značnú obľúbenosť, no Baránek varuje, že to na politiku nestačí. Nepopiera však, že Rozboril môže uspieť, ak s tým všetkým správne naloží.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]