Vilo Rozboril zverejnil smutnú správu: Smrť, ktorá ním otriasla!

Dátum:

Vilo Rozboril patrí k dlhoročným moderátorom, ktorého si diváci mimoriadne obľúbili. Mnohí sú mu vďační za pomoc a pochopenie. Tragické príbehy ľudí mu nie sú ľahostajné, pričom ho o to viac zasiahla smrť blízkej osoby.

Obľúbený jojkár už minulý rok upozorňoval, že je nesmierne dôležité, aby sme všetci dodržiavali protipandemické opatrenia. Rúško a dezinfekčné prostriedky tak majú byť súčasťou nášho každodenného života. Jeho manželka, ktorá je dermatologičkou, dokonca vyrobila prípravky na dezinfekciu, keďže v obchodoch je ich často nedostatok.

54-ročný moderátor intenzívne sleduje epidemiologickú situáciu, v dôsledku čoho sa v štúdiu pri natáčaní relácie V siedmom nebi nenachádzajú diváci či komparz. Podľa jeho slov nechce nikoho ohroziť a nemieni si zobrať na svedomie, ak by sa niekto pri natáčaní nakazil. Dôležitým faktorom sú aj účinkujúci, ktorí sú v mnohých prípadoch onkologickí pacienti alebo bojujú s inými vážnymi ochoreniami.

Rozborila však pred pár hodinami zasiahla smutná správa. I keď si je vedomý, že sociálna sieť je predovšetkým priestorom na nezáväznú zábavu, so svojimi fanúšikmi mal potrebu podeliť sa o zdrvujúcu informáciu. ,,Pred 4 dňami mi zomrela na Covid moja spolužiačka zo základnej školy. Týždeň pred ňou zomrela jej mama na Covid. Týždeň predtým zomrel jej otec na Covid. Nemala deti, bývala s rodičmi. Totálne vyničenie rodiny, ako za vojny. Odpočívaj v pokoji, Edita. Myslím si, že je najvyšší čas sa trochu zamyslieť nad všetkým tým “spochybňovaním“,“ napísal smutný Vilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/vilorozboril  |  Foto: IG/vilorozboril, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...