Vincze o zverstvách: „Táto koza sa so mnou prišla kontaktovať!“

Dátum:

Moderátorovi spravodajstva Viktorovi Vinczemu skončila povinnosť karantény po prekonaní koronavírusu už pred vianočnými sviatkami, avšak jeho kondícia pociťuje známky ochorenia dodnes. Markizák sa pomalými krokmi odhodláva k cvičeniu a v novom roku prichádza so zaujímavými postrehmi aj z iných oblastí.

V aktuálnom príspevku Viktora Vinczeho možno spozorovať zaujímavý jav, kedy si vytvára známosť s niekým, koho by ste rozhodne nečakali: „Táto koza sa so mnou prišla kontaktovať, lebo som disponoval kúskom Kávenky. V našej pomerne nemej komunikácií som si uvedomil, ako sa jej živote v súvislosti s koronou toho veľa nezmenilo. Jej každodennosť je rovnaká ako pred tým,“ píše Viktor.

Zver voľne žijúcu v prírode prirovnal k ľudstvu, ktoré momentálne sužujú nepriaznivé podmienky bytia v obmedzeniach pandémie koronavírusu. „Nezaťažuje sa online pasením ani dištančným dojením. Od začiatku krízy si zvieratá na celom svete začali užívať väčší pokoj od druhu menom Človek,“ zamýšľa sa.

Podľa moderátora sa zver vrátila na miesta, kam už kvôli ľudstvu nechodievala a Viktor je dokonca presvedčený, že sa o čosi lepšie žije aj domácim miláčikom. „Našej Mini sme sa nikdy toľko nevenovali ako teraz. Keď sa náhodou dostane opäť všetko do normálu, mohol by ten normál byť už iný,“ komentuje Viktor. Zároveň ukončuje príspevok skutočne bravúrne nadneseným spôsobom: „Preto som dal tejto koze aj svoje číslo. Myslím, že už sleduje dokonca môj profil.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/viktorvincze

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Zomrela česká herecká legenda!

Česko sa zahalilo do smútku po tom, čo sa...

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...