Televízia Markíza neustále hľadá nové spôsoby, ako zaujať divákov a prilákať ich sledovať práve ich program. Najnovšie sa pohráva s myšlienkou opäť začať vysielať niekdajšiu mimoriadne obľúbenú reláciu Vilomeniny, ktorá patrila medzi jednu z ich najpopulárnejších značiek.

Všetci ale dobre vieme, že kľúčovou postavou tejto relácie bol moderátor Vilo Rozboril, s ktorým ale momentálne Markíza počítať nemôže, nakoľko je tvárou konkurenčnej televízie. Tvorcovia prišli preto s nápadom Vilove miesto obsadiť ich novou mladou “hviezdou”, ktorá je v posledných mesiacoch medzi divákmi veľmi obľúbená.

Novým moderátorom Vylomením by sa podľa portálu mediaboom.sk mal stal Viktor Vincze, ktorý hviezdil v prvej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Televízia už mala na Úrade priemyselného vlastníctva požiadať aj o registráciu ochrannej známky a to na názov Vylomeniny. Keďže predchádzajúci názov bol odvodený od Vilovho mena, museli tak hľadať iné riešenie.

Prvotné reakcie divákov však nie sú veľmi pozitívne, nakoľko majú pocit, že Vinczeho už televízia doslova obsadzuje všade, kde sa len dá. Komentáre hovoria samé za seba.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Facebook, Instagram | Video: YouTube