Viktor Vincze (27) moderuje Televízne noviny na Markíze už nejaký ten piatok, no pred pár hodinami sa v živom vysielaní trochu utrhol z reťaze. Potom, čo zahlásil Janke Hospodárovej, ostala moderátorka športu bez slov…

Televízne noviny na Markíze patria k najsledovanejším formátom v televízii. Najmladšou posilou v tíme sa stal nedávno ambiciózny manžel Adely Vinczeovej, Viktor. Moderátorovi pritom diváci hneď od začiatku vyčítali, že sa pri čítaní tragických či vážnych tém netvári adekvátne.

S týmto problémom sa ale životná láska Adely stihla vysporiadať a na svoju tvár a mimiku si dáva o čosi väčší pozor. To ale neplatilo pri čítaní pondelkových správ. Na záver priameho prenosu zavítala do štúdia Janka Hospodárová, aby oboznámila divákov s výsledkami športu. To však ešte netušila, ako si z nej Viktor vystrelí. Nie je preto zvláštne, že Adela s Viktorom odmietla moderovať a toto uviedla ako dôvod.

Mladý moderátor ostal ako utrhnutý z reťaze a potom, čo jeho kolegyňa Lenka Vavrinčíková ohlásila televízny program s menom hlavnej hrdinky telenovely Süreyye, neprestával šokovať. Začal výrazne gestikulovať, metať rukami a Hospodárovú sa snažil presvedčiť, že si po športe Süreyyu určite pozrie: “Odmoderovať a šup ku Süreyye“. Aj keď moderátorka namietala, že si v televízii pozrie radšej niečo iné, Viktor trval na tom, že si pozrie telenovelu. Po trápnych chvíľach musela Hospodárová premostiť na inú tému, no Viktorovi sa za tento čudný moment v duchu určite nepoďakovala.

Viktorov čudný trapas dostal Hospodárovú do pomykova
Moderátorku presviedčal, že chce pozerať tureckú telenovelu a výrazne gestikuloval

Zdroj: Tv Markíza │ Foto: TV Markíza, Instagram