Viktor Vincze si tentoraz naozaj nedal servítku pred ústa! Pri rozhovore s redaktorou jej na nepríjemnú otázku odpovedal krutým odfajčom. Opýtal sa jej totiž, kedy zomrie!

Viktor Vincze začal byť na sociálnych sieťach v posledných dňoch opäť veľmi aktívny a každý deň sa svojim fanúšikom prihovára novými fotkami s obsažným textom. Nedávno šokoval príspevkom o zhorenom Notre Dame, ktorý nazýva “len zhorenou drevenou strechou” a už prekvapuje opäť.

Moderátor totiž prezradil, že po skončení tohtoročného OTA ho zastavila redaktorka z bulváru, ktorá sa ho opýtala nepríjemnú otázku o spoločnom dieťatku s Adelou: “Kedy budete mať potomka?” Viktor sa na predmetné podľa vlastných slov nezdržal a položil jej krutú protiotázku: “A ty kedy zomrieš?” Svoju premrštenú reakciu vysvetlil na sociálnej sieti:

Po OTOvi nás odchytil bulvár. Redaktorka: “Kedy budete mať potomka?” Ja: “A ty kedy zomrieš?” Tvrdé? Možno. Nemyslel som to zle, rovnako, ako ona. No ani na jednu otázku sa nedá odpovedať. Je však viac otázok, na ktoré by spoločnosť mohla odpovede hľadať. Je dieťa jedinou podmienkou pre šťastný život? Dáva dieťa človeku inú spoločenskú hodnotu? Je odsúdeniahodné nechávať veci na vyššiu moc a nerobiť pre to “všetko”? My naše odpovede poznáme. A dôležité je, že každý si vo svojom živote môže odpovedať inak,” napísal, na čo mu dali za pravdu aj Boris Pršo či Monika Sakmanová.

Zdroj │ Foto: Instagram