Len pred pár mesiacmi sa Viktor Vincze (26) šťastne oženil s moderátorkou Adelou Vinczeovou (37) a zdá sa, že láska sa usmiala aj na jeho brata Tomáša. Ten sa na poslednej akcii objavil v spoločnosti známej speváčky!

Viktor Vincze sa na svadbe Sajfu a Veroniky dal dokopy so svojou už manželkou Adelou a momentálne sa boria s problematickým otehotnením a malým počtom spermii. Zdá sa však, že história sa v rodine Vinczeovcov opakuje a láska sa tentokrát usmiala na jeho brata Tomáša. Ten sa totiž na svadbe Adely a Viktora zoznámil s Adelinou obľúbenou speváčkou a kamarátkou Simou Martausovou (29).

Je zjavné, že dvojica si padla do oka a na poslednej besede Jozefa Banáša, ktorú moderoval práve Vincze, sa objavil aj brat Tomáš spolu so Simou. Na fotkách bolo vidieť, že mladá dvojica si je blízka foto >>> TU <<< , hoci Sima pre Plusku vzťah poprela: “S Tomášom sme kamaráti, ktorí si veľmi dobre rozumejú. Včera ma pozvala na talkšou aj moja kamarátka zo strediska kultúry, aj Adelina rodinka, aj Viktorova. Tak vlastne preto som tam bola,” vysvetľovala speváčka. Na to, ako sa však nakoniec ich vzťah vyvinie, si ešte chvíľku počkáme.

Viktorov brat Tomáš randí so Simou Martausovou

Sima Martausová je nielen úspešná speváčka ale aj krásna žena

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram