Adela si do stredajšej Chart show s tematikou latino hitov pozvala aj svojho manžela Viktora. To však ešte zrejme netušila, že si neodpustí toto detinské gesto rovno pred kamerami!

Stredajšia Chart show sa niesla v znamení latino hitov a okrem zaujímavých hostí a pekných tanečníc prijala do štúdia pozvanie aj modelka Andrea Verešová, ktorá sa predviedla v zvodných červených šatách. Medzi hostí zavítal aj Adelin manžel Viktor, ktorý sa pri pohľade na Adrein výstrih dokázal sústrediť len s ťažkosťami a očko mu neraz zabehlo práve týmto smerom.

Trapas, ktorý si zrejme všimla aj moderátorka, ešte zaklincoval po dokrútke z brazílskeho karnevalu, kde sa to len tak hemžilo opálenými zadkami, keď vyhlásil, že by si tam rád vyrazil. Na to sa Adela zatvárila poriadne znechutene a počas večera si neodpustila ironickú poznámku na Viktorovu adresu. Ten si totiž pri odhalení, že kradol rožky, keď mal 13 rokov, zlízol od Adely uštipačnú odpoveď: “Tak to bolo nedávno,” na čo sa rozosmialo celé obecenstvo. Dvojica si tak možno musela po odvysielaní relácie čo-to dovysvetľovať.

Viktor sa pri pohľade na Andrein výstrih neovládol

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook