Sobotňajší augustový deň patril ako každý rok Dňu otvorených dverí v televízii Markíza, počas ktorého sa do štúdii nahrnú tisícky zvedavých fanúšikov. O trápny výstup sa tentokrát potaral Viktor Vincze, po ktorého „vtipnom“ geste sa takmer začala dusiť obľúbená moderátorka Kvetka Horváthová.

Augustová sobota patrila ako aj po minulé roky obľúbenej markizáckej akcii Deň otvorených dverí. V areáli modrožltej televízie sa od rána zbierali tisícky zvedavých fanúšikov, ktorí chceli nakuknúť do zákulisia, no taktiež získať podpisy svojich idolov. Okrem dospelákov sa na akciu, samozrejme, tešia aj tí najmenší, pričom návštevníci neváhajú precestovať aj stovky kilometrov.

Medzi atraktívnymi speváckymi číslami Dary Rolins či Lucie Bílej sa moderátori prihovárali aj televíznym divákom v pravidelných vstupoch. Počas minulého ročníka sa „podaril“ poriadny trapas Viktorovi Vinczemu, ktorý nevhodne urazil kolegov vedľa seba. Nedávno sa mu podarilo dostať do úzkych aj Janku Hospodárovú a nevydarený výstup si pripísal na konto aj počas čerstvého ročníka DOD.

Viktor totiž nakrúcal vstup zo štúdia Televíznych novín spolu s Lenkou Vavrinčíkovou a Kvetkou Horváthovou. Počas Kvetkinho moderovania mala dvojica z novín napodobniť prácu maskérov. Kým Lenka však len simulovala líčenie Kvetky z niekoľkocentimetrovej vzdialenosti, Viktor chytil do ruky lak na vlasy a začal ho naostro striekať Kvetke na hlavu. Hustý opar s arómou bol ostrieľanej moderátorke rýchlo nepríjemný a takmer sa začala dusiť. Viktor však neprestával a scénku ukončil až prestrih réžie. Ktovie, čo si v tej chvíli pomyslela samotná Kvetka…

Viktorov trápny výstup si pozriete vo videu, v čase 1:16

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza