Foto, o akej sa im pred rokmi ani nesnívalo! Expartneri Adela Vinczeová a Tomáš Bezdeda majú za sebou príjemné stretnutie, na ktorom nechýbali ani ich detičky. Pozrite, akí sú všetci spolu zlatí!

Adela Vinczeová, vtedy ešte Banášová, sa s Tomášom Bezdedom zoznámila v roku 2004 počas prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorú ona moderovala a on v nej ako súťažiaci bojoval o prestížny titul. Ich pracovno-kamarátsky vzťah však po čase prerástol do lásky. Dvojica spolu tvorila pár dva a pol roka.

Vinczeová

Ako sa hovorí, čas zahojí rany a inak to nebolo ani v prípade bývalých zaľúbencov. Po rokoch ich opäť spojili rôzne pracovné príležitosti, až sa z nich opäť stali kamaráti. Jeden druhému prajú iba to najväčšie šťastie, čo sa u expartnerov často nevidí. Adela a Tomáš sa dokonca nevyhýbajú ani súkromným stretnutiam.

,,Tuším, že Jakub má nového kamoša. Ďakujeme za milú návštevu,” napísal obľúbený spevák k roztomilému záberu, na ktorom pózuje so svojou polovičkou Ivankou, ich 8-mesačným synčekom a rovnako tak s Adelkou a jej vyše ročným synčekom, o ktorého sa spolu s manželom Viktorom starajú od konca roku 2022. No nie sú všetci spolu úžasní? 🙂

Zdroj/Foto: Instagram/tomas_bezdeda, trochu_inak_s_adelou