Zamilovaná balada “Shallow” z filmu Zrodila sa hviezda sa dostala pod kožu takmer každému. Spojenie speváčky Lady Gagy a herca Bradleyho Coopera je doslova dokonalé, a preto sa niet čo diviť, že si okamžite získala srdcia miliónov poslucháčov. A Dano Dangl a Adela Vinczeová nie sú výnimkou!

Fantastická skladba “Shallow”, ktorá sa stala ústredným hitom filmu Zrodila sa hviezda, spôsobuje zimomriavky miliónom poslucháčov po celom svete. Singel tak úplným právom získal Zlatý Glóbus, a dokonca bol ocenený Oscarom. Pre milióny ľudí sa stal akousi hymnou zamilovaných, pričom sa snažia o vlastné cover verzie.

Medzi odvážlivcami, ktorí nabrali odvahu na prespievanie úspešného megahitu, sú aj Adela Vinczeová a Dano Dangl. V relácií 2 na 1 si totiž spoločne pripravili pre špeciálneho hosťa Nelu Pociskovú hudobné video. Všetkým v štúdiu svojím “filmovým” prevedením vyrazili dych a samotná Nela úplne stratila reč. Moderátorská dvojka sa tak znova zabavila na vlastný účet, čím u divákov opäť zabodovala.

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza  |  Foto: Facebook/2 na 1, markiza.sk, YouTube/Televízia Markíza  |  Video: YouTube/Televízia Markíza