Najprv bola pozitívna len Adela, teraz má koronavírus už aj Viktor. Vinczeovci bojujú s ochorením, kvôli ktorému je hore nohami celý svet. Moderátorka vyzradila, že jej manžel má oveľa ťažší priebeh ako ona sama.

Koronavírus neobchádza okrem bežných ľudí ani známe tváre z televíznych obrazoviek. Covid-19 potvrdil po speváčke Kataríne Knechtovej aj moderátor Sajfa (41), a dokonca i Dano Dangl (45) s Adelou Vinczeovou (40). Najnovšie skolilo vírusové ochorenie, kvôli ktorému je v pozore celý svet, aj jej manžela Viktora (29).

Práve moderátor televízneho spravodajstva ale bojuje s oveľa ťažším priebehom ako Adela, čo potvrdil aj na sociálnej sieti: “V nedeľu teplota rovno vystrelila nad 40 stupňov. Paralen ju stlačí na 38, no o dve hodiny je zakaždým späť. V noci šialená zimnica…” posťažoval sa moderátor Televíznych novín.

Najnovšie prehovorila aj Adela, ktorá pre Plusku uviedla, že zatiaľ prechádza koronavírusom bez závažnejšej ujmy, no jej manžel bojuje s vysokou teplotou už druhý deň: “Povedala by som, že mám zatiaľ slabý priebeh. Skôr Viki už druhý deň bojuje s horúčkou nad 40, ktorú nemal roky. Každý má iný priebeh, je to veľmi nepredvítateľné,” uviedla. Dodala však, že sa nad celou vecou príliš nezamýšľajú a dúfajú, že sa ich stav už nezhorší a čoskoro sa uzdravia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze