Je to iba pár dní, čo sa na verejnosť dostala správa o dieťatku, ktoré prišlo do rodiny Vinczeovcov. Známy pár informáciu potvrdil, pričom sa im príchod nového člena podarilo utajovať takmer dva mesiace. Vnúčatko si užívajú aj rodičia oboch moderátorov, no Jozef Banáš neskrýva obavy.

Od momentu, keď sa Adela a Viktor Vinczeovci stali v roku 2017 manželmi, museli čeliť neustále rovnakým otázkam, ktoré sa týkali založenia rodiny. Moderátor Televíznych novín napokon verejne priznal, že je kvôli pomalým spermiám takmer neplodný. Dvojica sa preto v roku 2020 rozhodla podať žiadosť o adopciu.

Po dvoch rokoch sa napokon dočkali vytúženého bábätka, pričom sa v krátkom čase museli pripraviť na príchod bábätka. Obaja podpísali mlčanlivosť, v dôsledku čoho nemôžu o dieťati prezradiť žiadne bližšie informácie. Celá záležitosť je stále mimoriadne citlivá, keďže adopcia nie je ukončená.

S vnúčatkom sa už stretol aj Jozef Banáš, ktorý sa teší z role dvojnásobného dedka. Podľa jeho slov sa s manželkou radujú z bábätka, no ich radosť nazval limitovanou. Nič totiž nie je stopercentné. ,,S Adelkou som sa o tom rozprával, je tam veľa úskalí a administratívnych vecí, som z toho prekvapený, aký je to zložitý proces, celá táto adopcia…,” povedal spisovateľ pre plusku.sk.

Otec populárnej moderátorky je zjavne opatrný vo vyjadreniach o druhom vnúčati. Bol by však veľmi rád, ak by dieťatko našlo skutočný domov práve u jeho dcéry a zaťa. ,,Mám obavy, že keď sa to nepodarí, bude to pre nich zlá správa. Pozitívna šoková správa došla pred Vianocami, že bábätko je tu, tak veríme, že to dobre dopadne,” dodal 74-ročný umelec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/viktorvincze, FB/Jozef Banáš