Adela (40) a Viktor (30) Vinczeovci sa presne pred štyrmi rokmi rozhodli vstúpiť do zväzku manželského, hoci mali za sebou len pár spoločných mesiacov. V tomto prípade však všetko klaplo na výbornú a televízni zaľúbenci sa tešia zo svojej lásky aj dnes. Nedávno pritom prichýlili ženu bez domova.

Manželia Vinczeovci sa od začiatku netaja svojím novátorským prístupom k životu, ako aj k vzťahom či manželstvu. Aj po štyroch spoločných rokoch si obidvaja jasne uvedomujú, že za šťastie a spokojný život sú zodpovední len oni sami a nie partner. Toto posolstvo pripomenul Viktor aj na sociálnej sieti.

Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je,“ uviedol moderátor. Výročie pritom oslávili na večeri u svojich kamarátov, Zuzany Kovačič Hanzelovej a jej manžela Michala Kovačiča.

Rovnako si spoločnú cestu po boku Viktora pochvaľuje aj Adel: „Životy iných často kadejako posudzujeme, lebo sa potom cítime lepšie. Sama to poznám a mrzí ma, keď k tomu skĺznem. Ale odkedy som s týmto pánom, tak nemávam potrebu sa na úkor niekoho cítiť lepšie. Dosť je mi dobre,“ napísala. Vzápätí poslala aj odkaz svojim expartnerom: „Ďakujem aj všetkým mojim úžasným bývalým partnerom za to, že som mohla pri nich rásť a učiť sa. Aby som si potom pritiahla do života Viktora. Dobre som si to zariadila,“ dodáva spokojne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/viktorvincze, trochu_inak_s_adelou