Adela a Viktor Vinczeovci oslavujú tretie výročie svadby, pričom naďalej sršia zamilovanosťou a jeden druhého si doslova užívajú. Pred pár dňami ste ich dokonca mohli vidieť spoločne moderovať benefičný program „Spolu pre Slovensko“, čo v divákoch vyvolalo zmiešané emócie.

Vinczeovci pred troma rokmi perfektne prekabátili novinárov i fanúšikov. Do “éteru“ sa totiž dostala informácia, že svadba dvojice sa bude konať 10. júna 2017 v kaštieli v Tomášove, avšak pár sa tajne zosobášil už deň predtým. Viktor sa v súvislosti s ich výročím rozhodol opísať udalosti, ktoré sa diali počas prísne utajeného dňa “D“.

Moderátor Televíznych novín musel v deň sobáša vycestovať na otočku do Galanty, nakoľko mu chýbal rodný list. Počas cesty sa mu podarilo striasť novinárov, ktorým sa nechcelo cestovať tak „ďaleko“, a teda približne 60 kilometrov od Bratislavy. V rovnakej chvíli prepašoval Adelu z Bratislavy jej sused, pričom bola skrčená na zadnom sedadle.

Dvojica si oficiálne “ÁNO“ povedala v evanjelickom kostole vo Svätom Juri v prítomnosti najbližšej rodiny. Pri skromnej oslave po sobáši mal dokonca Vinczeho kontaktovať bulvárny fotograf, ktorý čakal pred ich bratislavským bytom s presvedčením, že čoskoro zachytí známu blondínku vychádzať von. To ešte netušil, ako veľmi sa mýlil.

29-ročný markizák upozornil, že aj po troch rokoch vzťahu pre nich stále platia rovnaké životné priority. ,,Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační,“ dodal Viktor, pričom zverejnil snímky zo samotného obradu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze  |  Foto: IG/viktorvincze, branociberej, markiza.sk