Manželia Vinczeovci žiaria šťastím a spokojnosťou, no nie je žiadnym tajomstvom, že dvojica sa s láskou snažila aj o spoločné bábätko. Zaľúbenci sa ale zrejme zmierili s osudom a Adela priznala pravdu o možnom dieťatku celkom na rovinu. 

Adela a Viktor Vinczeovci sa napriek desaťročnému vekovému rozdielu do seba zamilovali a po pár mesiacoch prišli zásnuby v Teleráne i veľkolepá svadba. Manželia dnes sršia spokojnosťou a šťastím, no nie je žiadnym tajomstvom, že moderátorka sa snažila stať maminou.

Dvojica už nejaký čas šíri osvetu aj v oblasti mužskej neplodnosti potom, ako Viktor zverejnil zlé výsledky svojho spermiogramu. Nedávne musel navyše opäť čeliť nepríjemnej otázke redaktorky na tému detí, po ktorej sa neovládol a vypustil zo seba drsnú vetu o smrti.

Zaľúbenci dnes otvorene priznávajú, že rátajú aj s možnosťou, že im dieťatko dopriate jednoducho nebude. Adela však dodáva, že šťastie nie je len o porodení si potomka, ale o celkovom vnímaní života: “Ja mám tiež svoj vek a neviem, prečo sa z toho potomka robí taká povinnosť. Ľudia môžu byť šťastní aj bez potomka, poznáme aj takých,” priznáva bez okolkov pre Nový Čas. Rovnako Viktor je s touto neľahkou situáciou vysporiadaný a netuší, či sa mu niekedy podarí stať sa otcom: “Pravdepodobnosť otehotnenia zvýšime, keď sa mne zvýšia spermie, čo neviem, či sa stane,” dodáva na rovinu.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/ViktorVincze