V uplynulých hodinách sa na sociálnych sieťach objavila nečakaná správa o údajnom úmrtí moderátora Viktora Vinczeho, ktorý mal podľa príspevku na sociálnej sieti skonať v dôsledku očkovania vakcínou Pfizer. Ako sa, samozrejme, napokon ukázalo, tvár Televíznych novín prežila vakcináciu v zdraví.

V období, kedy by mali Slováci držať spolu, sa na sociálnych sieťach objavuje množstvo poplašných správ, na ktoré neraz upozorňuje aj polícia Slovenskej republiky. Kým sa v dôsledku pandémie koronavírusu šíria rôzne hoaxy, ktoré sa týkajú samotného ochorenia či vakcinácie, najnovšou obeťou nepravdivých informácii sa stal moderátor televízneho spravodajstva Viktor Vincze.

Ten mal v dôsledku očkovania údajne zomrieť s tým, že ide o zaručenú správu z bratislavských Kramárov. Ako sa vzápätí ukázalo, predmetné bol len nemiestny hoax, ktorému sa však okamžite vysmial jedinečnou reakciou nielen Viktor, ale aj jeho manželka Adela Vinczeová! Tá natočila krátke video, v ktorom zisťuje, či jej manžel žije a následne zverejnili fotografiu s veľkým odhalením, kto stojí za facebookovou skupinou, ktorá zdieľala klamlivú informáciu o moderátorovom úmrtí. 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze