Vinczeovci sa už o pár hodín predstavia Slovensku ako spevácke duo v šou Tvoja tvár znie povedome. Za svoje párminútové vystúpenie zhrabnú manželia peknú sumičku, pričom zdroj zo zákulisia prezradil, že Viktor si mal zapýtať viac ako samotná Adela.

Manželia Vinczeovci sa v nedeľný večer predstavia Slovensku ako spevácke duo v šou Tvoja tvár znie povedome. Pred mikrofónmi predvedú slávny hit Don´t Go Breaking My Heart a kým Viktor (27) stvárni Eltona Johna, Adela (37) sa prestrojí za Kiki Dee. Dvojica si nácvik, ako aj kostýmy náramne užíva a moderátorka dokonca nezavrhla ani svoju možnú účasť v piatej sérii zábavnej šou.

Zdroj zo zákulisia Markízy ale pre Nový Čas prezradil, že televízne duo si za párminútové vystúpenie príde na pekné peniažky. Čo má byť ale oveľa prekvapivejšie je fakt, že Viktor si mal zapýtať dokonca viac ako ostrieľaná Adela: “Prišli si na poriadne peniaze. Viktor dostal viac, lebo tvrdil, že má náročnejšiu masku ako Adela. Ona mala len oblečenie a parochňu, ale uňho to bolo zložitejšie. On mal 3 000 eur a Adela 2 500 eur,“ šokuje.

Na túto informáciu zareagovali aj samotní Vinczeovci, ktorí ale odmietajú špekulácie o rozdielnych honorároch: “Je to nezmysel, obaja sme dostali rovnako,“ popiera Viktor, ktorého podporila aj Adela: “Hlúposť, mali sme rovnaký honorár,“ uzatvára tému. Isté však je, že za niekoľkominútové vystúpenie si manželia pripíšu na rodinný účet pár tisícok eur.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=42&v=50U5BBrTWVE

Zdroj: cas.sk │ Foto: Tv Markíza, YouTube