Obľúbený spevák Robo Papp, ktorý je na slovenskej hudobnej scéne už dlhé roky, sa môže pochváliť fantastickou novinkou. Okrem toho, že už viac ako rok tvorí pár s krásnou Veronikou, iba pred pár týždňami vdýchli život svojej rozkošnej kaviarni v centre Bratislavy.

37-ročný spevák Robo Papp nepatrí len k fantastickým hudobníkom, ale aj k milovníkom krásnych žien a kávy. Spolu so svojou partnerkou Veronikou tak neváhali a splnili si spoločný sen plný zdravých chutí a zábavy. “Plníme si sny a jedným z nich bola naša spoločná kaviareň. Miesto, kde by si ľudia mohli dať každý deň tu najlepšiu možnú kavu. Miesto, kde vás privítame a obslúžime my, Veronika a Robo. Miesto, kde dostanete smiech a dobrú naladu úplne zadarmo,” napísala šťastná dvojica v čase, kedy otvárala brány svojho malého podniku.

Sympatický pár má však na podnikanie celkom dobrý nos a kým niektorým kaviarňam ide predovšetkým o zisk, Robo a Veve si získali fanúšikov predovšetkým novým oznamom. Tabuľa pred vchodom totiž hovorí jasne, čím dokážete byť slušnejší, tým výhodnejšie zaplatíte za kávu. “1 kávu: 3 €, 1 kávu, prosím: 2 €” a keď dokážete sformulovať vetu “Dobrý deň, prosím si jedno espreso,” dostanete ho za 1,4 €! Príspevok sa stal na sociálnych sieťach na Slovensku okamžite virálnym, pričom samotného Roba takáto publicita prekvapila.

Ani sme netušili, koľko srandy sme spôsobili na sociálnych sieťach touto našou tabuľou! Za dva dni cez 3 000 zdieľaní, stovky komentárov a desiatky hejtov, tešíme sa, že vás bavíme,” napísal k fotke spokojný spevák. Tak ako, mali by ste kávu za najlacnejší peniaz? 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Veve’s cafeteria