Minuloročný víťaz reality šou Farma 11 sa rozhodne nepovažuje za influencera, aj keď jeho profil zdobí viac ako 20-tisíc odberateľov. Gabriel Sedláček, známy aj ako večne hladný farmár, prichystal pre svojich fanúšikov neobvyklú súťaž, akú Instagram ešte nevidel!

Gabriel Sedláček, jednoduchý chlapec z dediny, ktorý má rád precízne urobenú prácu a spokojné bruško, zalovil vo svojej fantázií a pripravil si tajomnú súťaž pre fanúšikov. Výhercom sľubuje niečo unikátne, a to za jedinej podmienky: príspevok stačí komentovať slovíčkom „súťažím“! Gabriel si následne vyberie štyroch hádačov, ktorým pošle balík. Pomocou neho budú vyvolení musieť vyriešiť niekoľko hlavolamov, šifier a hádaniek a prvý, kto záhady vyrieši, vyhráva: „Toto tu ešte nebolo! Je to jedna veľká záhada. A čo môžete vyhrať? Tak to je tiež záhada.“

„Chcel som urobiť niečo, čo tu ešte nebolo. Nie súťaže typu kupovania si sledovateľov, ktoré robí každý druhý človek. Ja mám rád hádanky, mám rád hlavolamy, a preto som si povedal, že niečo také by mohlo baviť aj vás, a tak som spravil toto,“ prezentuje Gabi na sociálnej sieti. Zapojíte sa aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/gabrielsedlacek3, tomibabic96, farma.markiza