Farma 6 spoznala v roku 2016 svojho víťaza, ktorým sa stal fešný Bratislavčan Tomáš Mayer (33). Vieme, ako dnes vyzerá exfarmár aj jeho priateľka, s ktorou momentálne randí!

Napínavá Farma 6, kde nebola núdza o konflikty, hádky, ale aj citové vzplanutia, spoznala v roku 2016 svojho víťaza. Tým sa stal sebavedomý Bratislavčan Tomáš Mayer, ktorý si užil romantické chvíľky s červenovláskou Katkou Cíbikovou. Hoci sa mladá žena do Tomáša zamilovala, exfarmár jej city neopätoval a vydal sa vlastnou cestou.

Po exkluzívnej výhre 50-tisíc eur mal v pláne splniť si svoj dávny sen a všetko nasvedčovalo tomu, že si otvoril v hlavnom meste disco bar Radosť. Neskôr sa ale začali šíriť chýry o tom, že mladík má podlžnosti voči viacerým osobám, ktoré naňho začali byť poriadne naštvané.

V osobnom živote ostával Tomáš po Farme istú dobu sám a šťastie sa pokúsil nájsť aj v zoznamke, kde zverejnil takýto inzerát. Napokon sa mu ale lásku nájsť podarilo a dnes na sociálnych sieťach žiari po boku krásnej Niny, ktorá je rovnako ako kedysi Katka červenovláska. Po dvoch rokoch sa síce na exfarmára nalepili nejaké tie kilečká a rovnako zapustil poriadnu bradu, no treba uznať, že je to stále fešák. Čo poviete?

Tomáš na Farme 6

Tomáš teraz

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza