Víťaz ôsmej série reality šou Farma, Miroslav Povec si zo statku odniesol nielen plno krásnych zážitkov ale aj výhru 75 000 eur. No ako sa zmenil jeho život po tom, čo sa mu na účte objavila tučná suma, o ktorej mnoho Slovákov môže len snívať?!

Ten, kto by čakal, že sa Mirov život po výhre výrazne zmenil, je na omyle. Aj napriek tomu, že nemusí rozmýšľať nad účtami, snaží sa žiť skromne. Rozhodol sa, že si zabezpečí veci, ktoré naozaj potrebuje a nie tie, ktoré chce. Je pre neho však veľmi príjemné, keď ho ľudia spoznávajú na ulici a chcú sa odfotiť.

Exfarmárka Zuzana zvažuje radikálnu zmenu imidžu: Na tejto fotke by ju nespoznali ani farmári!

No časť peňazí už využil, keď si nakúpil stroje do dielne, ktoré mu uľahčujú prácu. Pár eur však išlo aj do športovej výbavy v oblasti horolezectva a horskej cyklistiky. Povec plánuje aj krátku dovolenku v Alpách, keďže sa teší na kúpu nového snowboardu.

No veci, ktoré si zakúpil na voľnočasové aktivity považuje za malé položky. V budúcnosti chce investovať do ďalších strojov, ktoré by mu pomohli v zdokonaľovaní jeho rezbárskych diel a hlavná časť výhry pôjde do malej farmy a domčeka.

Rezbárske diela Mira Poveca

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram